Eksponendile

Saaremaa noorte infomess „Tuleviku Kompass“ 2022 toimub 30.novembril kell 12.00-16.00 Thule Kojas Kuressaares (Uus 20, Kuressaare). Messisaal on messipäeval avatud alates kella kümnest. Kohale jõudmise juhised leiate siit

Mandrilt tulijatele tuletame meelde, et praamipileteid saab osta veebikeskkonnast www.praamid.ee ja lennukiga tulijad leiavad piletid www.saartelennuliinid.ee.

  • Messikeskusesse saab 30.11 hommikul alates kl 10.00
  • Kinosaalis jookseb paralleelselt messiga ka Saaremaa noorte lühifilmide festivali filmiprogramm, festivali teema on “Meil ei ole planeet B-d”
  • Koostöös Saaremaa Gümnaasiumi meediaõpilastega salvestame kohapeal ka nö live podcaste, need teeme hiljem kättesaadavaks Kompassi veebil ja sotsiaalmeediakanalites
  • Messikeskuses on võimalik osta kohvi ja karastavaid jooke, söömine on võimalik kohe Thule Koja kõrval Pöide Grillhouse’is. Lähemad söögikohad on veel näiteks kohvik Maiasmokk (Saaremaa Kaubamaja II korrusel), NABAPritsumaja Grill&BarKesklinna Päevakas. Infot päevapakkumiste kohta leiate siit. Saaremaa Kaubamaja I korrusel on värskelt avatud Toidumaailm.

Kohtumiseni messil!